Uwaga zmiana w funkcjonowaniu kina

Mamy dla Was ważną informację dotyczącą zmiany w naszym funkcjonowaniu. Nasze kino, starając się dostosować do potrzeb naszej publiczności, postanowiło wprowadzić pewne modyfikacje w naszym repertuarze. Od teraz nie będziemy już grali seansów w weekendy. Dlaczego? Ze względu na coraz mniejszą frekwencję w tych dniach. Wakacje to czas, kiedy korzystacie z weekendów jako okazji do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, podróży czy wypadów na świeże powietrze.

Zachęcamy Was do uczestniczenia w seansach w ramach 100-lecia Warner Bros oraz Krótkiej Historii Polskiego Kina, które gramy w czwartki. Dla najmłodszych widzów uruchomiliśmy BAJKOWE PIĄTKI, seanse gramy w każdy piątek lipca i sierpnia, o godzinie 12:00. Kino ruszyło także w objazd po sołectwach. Seans musicalu Mamma Mia w Sułowie mamy już za sobą. Przed nami jeszcze 3 przystanki Kina Plenerowego: Gądkowice (23.06), Kaszowo (29.07) oraz Tworzymirki Górne (11.08).

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i wieloma niesamowitymi filmowymi doświadczeniami!